O nás.

GRAFICKé A PROGRAMáTORSKé
šTúDIO

Domarstudio je tím kreatívnych ľudí, ktorí robia veci inak a hlavne kvalitnejšie a modernejšie. Venujeme sa hlavne tvorbe webstránok, ktoré poctivo programujeme! My nepoužívame už vytvorené systémy v ktorých sa stránka iba naplní obsahom, hovoríme konkrétne o systémoch ako je Wordpress, Drupall, Joomla atď.

Tvoríme aj logá a všetko čo sa točí okolo grafického designu. Webdesign, logo design, bannery, letáky, vizitky , firemná identita toto všetko navrhujeme s maximálnou precíznosťou kde kladieme dôraz na detail finálneho výsledku.

Našim cieľom je posunúť váš biznis na novú úroveň! Domarstudio je ešte len na začiatku, keďže sa dátum vzniku viaže k roku 2014. Ale už za tak krátku dobu, sme stihli vytvoriť množstvo úspešných, kvalitných projektov. Chcete dať vášmu podnikaniu nový, svieži nádych? Neváhajte nás kontaktovať a následne prekonzultovať možnosti. My sa riadime heslom nie sme taký bohatý aby sme si kupovali lacné veci! Čo to znamená? Netreba spraviť urýchlený záver a pozerať na najnižšiu cenu, nekvalitný design a zle spravená stránka sú vyhodené peniaze ktoré sa vám už nevrátia. U nás sa toto nestane!

Kontaktné
informácie

info@domarstudio.sk
0950 271 245

Veľkomoravská 6363/56
91105 Trenčín
IČO 52082326
Prevádzková doba:
Pon - Pia: 8:00 - 17:00

Prevádzková adresa:
Trenčín - Bratislava

Dominik Strhák - DSDESIGN